Pożyczka gotówkowa bez bik

Pożyczka, to w dzisiejszych czasach dla wielu ludzi jest normalną i jedyną formą egzystencji. Bardzo często zdarzają się sytuacje w których to potrzebujemy pilnej pożyczki by sfinansować jakaś nagły cel. Niektórzy ludzie biorą jedną pożyczkę po to aby spłacić nią inne zobowiązania. Bardzo często tak jest, że niektórych ludzi w pewnym momencie jest po prostu nie stać na to żeby spłacić kredyt i wtedy właśnie pojawia się problem. Kłopot ten polega na tym, że klienci, którzy nie spłacają kredytów na czas, bądź w ogóle ich nie spłacają, mogą sobie stworzyć bardzo złą historię w BIK-u. Taki klient, z góry uważany jest za skreślonego bo już nigdzie nie otrzyma kredytu. Otóż jest to bardzo mylące, ponieważ rzeczywiście, może w banku nie otrzyma, ale są przecież przeróżne firmy udzielające pożyczek tylko na dowód i bez BIK-u.

Wspomniane firmy w bardzo dużym stopniu reklamują się w internecie, na bilbordach, w telewizji i w radio.

Poza firmami pozabankowymi udzielającymi pożyczek bez BIK, taką zapomogę proponują klientom również niektóre banki. Bardzo często można się też spotkać z kredytem dla bezrobotnych. Należą do nich przede wszystkim tak zwane banki internetowe, kredyt udzielany przez internet ma bardzo prostą procedurę.

Należy wspomnieć, że niektóre banki bardzo rygorystycznie patrzą na historię klienta w BIK-u, im gorsza, tym bardziej zmniejszają się szanse na otrzymanie kredytu, ale są i takie według których klienci ze złą historią powinni mieć możliwość otrzymania pożyczki.

Właśnie taką szansę dają klientom banki udzielające pożyczek m.in. przez internet. Jedyne co klient musi zrobić to złożyć wniosek przez internet i czekać na odpowiedź. Niezależnie od tego do jakiej instytucji zwracamy się o kredyt czy pożyczkę powinniśmy mieć na uwadze że należy ją na czas spłacać. Jeśli nasze kłopoty finansowe są na tyle duże że brakuje nam na bieżące potrzeby, czy warto jest się jeszcze bardziej zadłużać? Oczywiście każdy odpowiada sobie na to pytanie w taki sposób w jaki czuje. Nikt nie jest od tego by oceniać, a wręcz przeciwnie. Człowiek jest tylko człowiekiem i w jego życiu pojawiają się sytuacje z których nie wie jak wybrnąć. Pamiętajmy jednak, że zarówno pożyczka jak i kredyt bez zaświadczeń wiąże się z określonymi odsetkami. W związku z czym zawsze należy zapoznać się z ofertami wszystkich możliwych instytucji i dopiero wtedy podjąć ostateczną decyzję. Pożyczka gotówkowa bez bik ma to do siebie, że najczęściej jest ona przyznawana na krótszy czas spłaty niż np. zwykłe kredyty. Ich minusem jest też fakt, że wysokość takiej pożyczki także nie jest duża, zazwyczaj jest to od kilku do kilkunasty tysięcy złotych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
<span>%d</span> blogerów lubi to: