Pożyczka sms

Pilnie potrzebujesz gotówki? Masz pilną potrzebę finansową, a nie jesteś w stanie jej pokryć z posiadanych środków? Co więcej nie masz czasu by czekać na decyzję kredytową w banku, ponieważ pieniądze potrzebne są już teraz. Idealnym rozwiązaniem będzie pożyczka sms. Co to jest? A więc jest to niedawno powstała forma wsparcia finansowego, jest bardzo popularnym rozwiązaniem przez wiele korzystnych udogodnień, które oferuje. Jest to mechanizm bardzo szybki oraz wygodny. Nie ma potrzeby wychodzenia z domu, by uzyskać dodatkowe środki na nasze konto. Pożyczka sms jest to usługa, którą oferuje wiele serwisów internetowych. Dodatkowo decyzję o jej udzieleniu możemy otrzymać nawet tego samego dnia.

Pożyczka sms może być zaciągnięta na kilka sposobów. Jednym z nich jest zarejestrowanie się na stronie internetowej placówki, która zajmuje się udzielaniem tego rodzaju wsparcia oraz odpowiednie wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Następnie na podany w nim numer telefonu, zadzwoni do nas konsultant wybranego przez nas pożyczkodawcy, przez co nie będziemy ponosić dodatkowych kosztów związanych z otrzymaniem pożyczki. Kolejnym sposobem na otrzymanie pożyczki jest wysłanie zgłoszenia przez sms. Taka wiadomość musi mieć ustaloną formę, która jest indywidualnie ustalana przez określonego pożyczkodawcę, a jej koszt jest różny, przez co warto również wcześniej dowiedzieć się jaka jest jego wysokość. I w tym przypadku dzwoni do nas konsultant i podaje nam dokładne szczegóły dotyczące kolejnych posunięć, które są związane z wnioskowaniem o pożyczkę. Chodzi tutaj dokładnie o potwierdzenie podanych wcześniej danych osobowych w formularzu zgłoszeniowym bądź przekazanych konsultantowi.

Najczęściej stosowaną taktyką, którą stosują firmy, zajmujące się takiego rodzaju usługami jest potrzeba potwierdzenia numeru swego konta bankowego, przy braniu pod uwagę jednorazowy koszt za dokonanie przelewu na konto pożyczkodawcy. Przeważnie kwota takiego przelewu jest niewielka i może wynosić 0,01 złotego bądź 1 złoty, aczkolwiek powinien być wykonany z wymaganą adnotacją w tytule przelewu.

Mamy możliwość oczywiście otrzymane pieniądze odebrać w określonych oddziałach bankowych, które współpracują z określoną firmą bądź w najbliższej jednostce banku. Choć w takim przypadku nie ma konieczności potwierdzenia numeru konta bankowego.

Pożyczka sms udzielana jest zazwyczaj bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach, choć bywają takie przypadki, że firmy sprawdzają swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Pożyczki sms udziela się na niewielkie kwoty i działają na takiej samej zasadzie jak chwilówki. Zwykle oferty tego typu zadłużenia wynoszą od 200 – 600 zł. Dotyczy to osób, które po raz pierwszy korzystają z usług określonego pożyczkodawcy. Natomiast stali klienci mogą liczyć na otrzymanie większych kwot przy następnych zadłużeniach.

Pożyczkobiorca na spłatę pożyczki ma od 15 do 30 dni, ale z możliwością przesunięcia terminu spłaty o 15 dni. Przeprowadzana jest analogicznie do tego, jak zaciągnęliśmy zadłużenie. Jak wiadomo koszty takiego wsparcia są różne, ale oprocentowanie zazwyczaj wynosi w granicach 20%.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: